Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Bobrowo-Kolonia - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 300 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 247 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Wilków,Konin(Bobrowo-Kolonia + 12 km)

349 000 zł180 m² 1 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 971 m²

Na sprzedaż działka ok. 20 arów z domem z lat 90. - konin os. Wilków. Idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej miejsca pod budowę nowego domu. Oferuję na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strzałkowo

Strzałkowo(Bobrowo-Kolonia + 21 km)

890 000 zł213 m² 4 178,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:728 m²

Szukasz przestrzeni dla dużej rodziny, czy miejsca na twój biznes? Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Strzałkowie, która oferuje znacznie więcej niż tylko cztery ściany. To dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Gosławicka

Licheń Stary(Bobrowo-Kolonia + 22 km)

2 500 000 zł392 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Licheniu Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 390 m2 - Powierzchnia działki 0,78 ha - Liczba kondygnacji 2 - Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Brodnica(Bobrowo-Kolonia + 8 km)

990 000 zł144,40 m² 6 855,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 184 m²

Stylowy dom z dużym ogrodem przy ul. Liliowej Prezentujemy Państwu na sprzedaż stylowy dom z pięknym dużym ogrodem położony przy ul. Liliowej na osiedlu w Karbowie. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mikorzyn

Mikorzyn(Bobrowo-Kolonia + 21 km)

999 000 zł155 m² 6 445,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Klimatyczny dom, który zachwyca- unikatowa oferta Zapraszam do odkrycia niezwykłego miejsca - domu, w którym czas płynie wolniej. Usytuowany na przepięknej działce o powierzchni 8500 m .

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Leśna

Tuliszków(Bobrowo-Kolonia + 22 km)

649 000 zł106,99 m² 6 065,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:602 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego, położonego w Tuliszkowie przy ul. Leśnej w doskonałej lokalizacji, blisko centrum. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Ślesin

Ślesin(Bobrowo-Kolonia + 24 km)

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Ślesinie Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 130 m2 - Powierzchnia działki 4,5a - Liczba kondygnacji 2 - Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Powidz

Powidz(Bobrowo-Kolonia + 25 km)

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:914 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom położony nad jeziorem niedzięgiel/skorzęcińskim. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym otoczeniu natury, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Słupca

Słupca(Bobrowo-Kolonia + 16 km)

870 000 zł306 m² 2 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Duży dom - 306 m Pod działalność, gabinety, pokoje pracownicze Podział na kilka mieszkań Działka 1051 m2 Na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Rudzicka

Laskówiec,Konin(Bobrowo-Kolonia + 12 km)

579 000 zł153,50 m² 3 771,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Przestronny dom dla rodziny lub inwestora - 153,5 m - działka ponad 24 ar-y Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny, o powierzchni użytkowej 153,5 m , położony na dużej, 24-arowej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij